Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Sintetinės odos lakštai

Sintetinės odos lakštai

Sintetinės odos lakštas 1. Aukštos kokybės 2. geras pritaikymas 3. įvairių dizaino ir geros kokybės 4. geriausios kainos ir geriausios paslaugos 5. Mes galime tiekti skirtingą kokybę pagal skirtingus klientų reikalavimus. Sintetinės odos lapo žinios Vienintelė medžiagų klasifikacija ir ...

Sintetinės odos lakštas

1. Aukštos kokybės

2. geras taikymas

3. įvairių dizaino ir geros kokybės

4. geriausia kaina ir geriausias aptarnavimas

5. Mes galime tiekti skirtingą kokybę pagal skirtingus klientų reikalavimus.

IMG_0084 (2).jpg

Sintetinės odos lapo žinios

Vienintelė medžiagų klasifikacija ir charakteristikos Pagrindinė medžiaga, padas yra padalintas į gumos, PU, ​​PVC, MD, TPR, EVA ir tt.

1, EVA (E etilenas, VA vinilacetatas): daugiau vinilacetato, tuo geresnis elastingumas.


2, guma: padalytas į natūralų audinį, sintetinis dvi, atsparus dilimui, elastingas, sunkus, didelės sąnaudos.


3, TPR (T šiluma, P plastikas, R guma): guminis veikimas, atsparus nusidėvėjimui, mažesnės sąnaudos, tačiau sąlytis su aliejaus tirpikliais paslys.


4, PU: puikus atsparumas dilimui ir pakartotinis lenkimo našumas, geras tepimo stipris ir elastingumas, alyvos, rūgščių, šarmų ir žemos temperatūros veikimas. PU dugno atliekos gali būti automatiškai pablogėjamos, o tai padeda išlaikyti aplinkos apsaugą, reikiamą atsparumą. Poveikis, patvarūs batai tinkamesnis; bet yra gelsvos spalvos, hidrolizė, krekingo, lengvai atsiveria plastikiniai ir kiti dalykai, oro batai, futbolo batai, dažniausiai naudojamos medžiagos. PU bendros pėdos: ADI ir NIKE naudojant šias padais yra nedaug, PU padai yra žemos temperatūros formavimo padais. PU šviesos charakteristikų pabaigoje, bet ne šlapias, susiduria su chemine reakcija po vandens korozijos sluoksnio.


5, PVC: sintetinės dervos, atvyko pabaigoje, dėl ekologinių problemų ir mažiau, oro pagalvių avalynė, futbolo batai, dažniausiai naudojamos medžiagos.


6, MD ("Wylong End"): EVA vienkartinis putų formavimas, geras lankstumas, didelis elastingumas, geresnis šiluminis našumas, bet prastas dilimo atsparumas, aukšti batai paprastai tinka daugiau.


Hot Tags: sintetinės odos lakštai, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualizuotos, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo