Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Gumos vienkartiniai gaminiai

Gumos vienkartiniai gaminiai

Guminių padučių lapo gaminiai 1. Ar esate gamyklos ar prekybos įmonė? Mes esame gaminių iš guminių lakštų gaminių, todėl būtų galima garantuoti kainas ir pristatymo laiką. 2.Kaip jūsų gamykla įsikūrusi? Kaip aš galėčiau aplankyti? Mūsų gamykla įsikūrusi Gongguan City, Guangdong Province, China. Visi mūsų ...

Guminiai vienkartiniai lakštai

1. Ar esate gamyklos ar prekybos įmonė?

Mes esame gaminių iš guminių lakštų gaminių, todėl būtų galima garantuoti kainas ir pristatymo laiką.

2.Kaip jūsų gamykla įsikūrusi? Kaip aš galėčiau aplankyti?

Mūsų gamykla įsikūrusi Gongguan City, Guangdong Province, China. Visi mūsų klientai iš namų ar užsienyje yra maloniai kviečiami aplankyti mus!

3. Ar galite padaryti OEM & ODM?

Taip, mes galime atlikti OEM ir ODM produktus. Tai nėra problema.

4.Kaip galiu gauti kai kuriuos pavyzdžius?

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums nemokamus pavyzdžius. Tikimasi, kad nauji klientai sumokės už pristatymo kainą, o šis mokestis bus atimamas iš mokėjimo už oficialų užsakymą.

5.Kaip apie pristatymą?

Mes krauname vieną 20 pėdų konteinerį per 15 dienų, jis bus pakeistas atsižvelgiant į ypatingą padėtį.

6. Ar galite pateikti savo užsakymo bandymo ataskaitą?

Taip, mes galime. Mes galime pateikti bandymų ataskaitą pagal kliento pageidavimus.

7. Mokėjimo terminas:

T / T, L / C, "Western Union", "Paypal", ... ir tt pagal kliento pageidavimą.

Guminių padų lapų gaminių žinios

(1) EVA vidpadis: EVA, etileno vinilacetato kopolimeras, palyginti su polietilenu, EVA, įvestas į vinilacetato monomero molekulinę grandinę, taip sumažinant didelį kristališkumą, padidėjusią lankstumą, atsparumą smūgiams, užpildo suderinamumą ir šilumos sandarumą. "EVA" vidpadis reiškia "EVA" po įpurškimo į formą per aukšto temperatūros šildymą, po to, kai susidaro batų vidpadis, taip pat žinomas kaip putplastis. Tradicinė EVA yra karšta spauda, ​​EVA įpurškimo mašina tiesiai į EVA daleles į formą mašinos viduje, vakuumas plius sieros maždaug 400 sekundžių po formos atidarymo, formų padų putų liejimas, o po karšto šalto stereotipų stereotipai . Didžiausias bruožas yra didelis derlius, liejimas. Trūkumas yra lengvai deformuojamas, gelsvas laikui bėgant, mažėja.


(2) "PHYLON" midsole: "PHYLON" kilusi iš Jungtinių Amerikos Valstijų, anksčiausiai batai vadinami "PHYLON" midsole. Priskiria medžiagai į formą, po dviejų šildymo po aukšto temperatūros po šaudymo iš batų vidpadžio. Naudojamas sportiniams batams serijos. PHYLON kietumas yra kontroliuojamas pagal temperatūrą. Per šaudymą iš "PHYLON" vidpadžio, kuo aukštesnė temperatūra, tuo tankesni ir sunkiau išgydyti PHYLON. Kuo mažesnė natūrali ugnies ugnis "PHYLON" taip pat lengvesnė ir minkštesnė, todėl batų kokybės vertinimas galų gale negali būti matuojamas pagal svorį, minkštumą ir kietumą.


(3) Galinis degimo skudurėlis: galų gale yra laikiklis "PHYLON", yra bendras dizaino jausmas ir batų gamybos technologijos naudojimas, geriausias pavyzdys - batų vidpadis ir batų kūnas su tuo pačiu rūšiu audinio, kad būtų pasiekta bendra batų kūno ir pado integracija. Norint pasiekti šį procesą, reikia naudoti pasirinktą audinį, įvyniotą jau padengtą "PHYLON" midsole, aukštoje temperatūroje suformuojant pelėsį.


Hot Tags: guminiai padėkliukai, gaminiai iš Kinijos, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualūs, mažos kainos, pigūs, birūs
Tyrimo