Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Spausdinti gumines lakštas

Spausdinti gumines lakštas

Spausdinti gumines lakštas Naujas dizainas ir populiariausi guminiai lakštai batų padais Aukštos kokybės guminis lakštas, naudojamas batų skiaute gaminti Galimos naujos mados dizaino ir skirtingų spalvų Guminiai kulno lakštai yra naudojami gaminti batelių kulnais Reljefiniai guminiai lakštai moterų dizaino. ..

Spausdinti gumines lakštas

Naujas dizainas ir populiari guminė juostelė batų padams

Aukštos kokybės guminis lakštas, naudojamas batų skiaute gaminti

Galimi nauji madingi dizainai ir skirtingos spalvos

Guminiai kulnų lapai naudojami batų kulnui gaminti

Reljefuotos guminės lentos moterų dizaine

Naudojamas padengti bateliai

Spausdinkite gumos lapų žinias

Padai

1, pagal vienintelius materialinius taškus:


① Guma Dugnas: natūralus kaučiukas paprastai yra atsparus dilimui, atsparus šalčiui, atsparus lankstymui ir gerai veikia. Tačiau dažnai naudojamą gumą naudojama guma turi būti pridedama prie kitų nebrangių medžiagų. Jei jis bus per didelis, tai labai sumažins atsparumą lenkimui ir atsparumą dilimui. Guminis padas dažnai yra sunkesnis.


② modifikuotas PVC (plačiai žinomas kaip: plastikinis dugnas): blogas atsparumas šalčiui, kuo žemesnė temperatūra, tuo sunkiau padais, priešingai, kuo aukštesnė temperatūra, tuo minkštesnė padai. Lankstymas, atsparumas dilimui taip pat turėtų būti pagrįstas formulės, PVC sunkiųjų svorio pabaigoje.


③ TPR dugnas: PVC kiekis gumos ir šviesos gale pabaigoje matinio paviršiaus, geresnis atsparumas šalčiui, sulankstomas, atsparumas dilimui taip pat pagrįstas formule.


④ poliuretano dugnas (PU dugnas): lengvas, paprastai sulankstomas, atsparus nusidėvėjimui, šaltas geriau.


⑤ odos apačioje: odos padėklas dažnai reikia pridėti plėvelę, kvėpuoti, prakaitas geriau, didesnė kaina, šalta, sulankstoma yra geriau, dėvėti atsparumą apskritai. Odinis padas, paprastai pagamintas iš odos.


⑥ EVA galas (paprastai žinomas kaip putos pabaigoje): lengvas, bet slėgis yra prastas, dažnai lengvai deformuojamas po atsitraukimo nėra lengva. Šaltas atsparumas, atsparumas dilimui, atsparumas lankstymui.


⑦ kompozicinis dugnas: kelių medžiagų, vadinamų dygiaodžių dugnu, apačioje, galima suskirstyti į kulną, o po jo - delną, plėvelę, palei delną ir priekinį galą bei kitas dalis, priklausomai nuo skirtingų skirtingi funkciniai reikalavimai gali būti derinami su aukščiau. Medžiagų pranašumai yra derinami. Bendrojo sudėtinio dugno kaina, palyginti su keturiais viršutiniais viršeliais.


Hot Tags: spausdinti gumines lakštas, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualizuoti, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo