Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Vienintelis bateliai

Vienintelis bateliai

Batų vienintelis Mūsų privalumai: Su daugiau nei 20 metų patirtimi gaminant gumines lakštas. 2. OEM & ODM yra prieinami. 3. Turėdami visą gamybos liniją, pažangios įrangos ir profesionalių darbuotojų, mes kontroliuojame kokybę, siūlome konkurencingą kainą ir efektyvų aptarnavimą. 4. Pavyzdys ...

Batų vienetas

Mūsų privalumai:

  1. Su daugiau nei 20 metų patirtimi gaminant gumines lakštas.


2. OEM & ODM yra prieinami.


3. Turėdami visą gamybos liniją, pažangios įrangos ir profesionalių darbuotojų, mes kontroliuojame kokybę, siūlome konkurencingą kainą ir efektyvų aptarnavimą.


4. Pavyzdys bus baigtas per 4 dienas, o birūs gaminiai bus gaminami netrukus, kai bus atrinkti klientai.


5. Nr MOQ prašymus, ypač naujiems klientams.


6. Greitas pristatymas ir mažiausios siuntimo išlaidos. Paprastai mes apkrovos pristatymo mokestis


7. Gera reputacija tiek namuose, tiek užsienyje.


8. orientuota į klientą; Sąžiningas valdymas.

Batų žinių vienintelis

Guminis padas reiškia padusius iš gumos, guminių padų medžiagą galima padalinti į natūralią gumą arba sintetinį gumą. Natūralaus kaučiuko privalumas yra tai, kad jis yra labai minkštas, puikus elastingumas, gali būti tinkamas daugeliui sporto šakų, tačiau taip pat akivaizdu, kad jis yra labai atsparus dėvėjimui. Vidiniai sportiniai batai ir daugiau natūralaus kaučiuko.


Sintetinis kaučiukas padalintas į dilimą atsparią gumą, aplinkos gumą, oro gumą, klampią gumą, kietą gumą, anglies gumą.


(1) atsparus dilimui guma: atsparus dilimui atsparus guminis dilimui ir atsparumas gniuždymui yra labai geras, todėl labai patvarus, ši guminė medžiaga paprastai naudojama teniso batelių padėkle.


(2) Aplinkai nekenksminga kaučiukas, taip pat žinoma kaip perdirbta guma, ši guminė padas turi iki 10% perdirbto kaučiuko, pagrindinis tikslas - apsaugoti aplinką.


(3) Oro guma: gumos sudėtyje yra oro, yra tam tikros slopinimo funkcijos, tačiau jos nėra labai atsparios dilimui, naudojimas nėra labai plati.


(4) Klampio kaučiukas: klampus kaučiukas pasižymi geru lankstumu, tačiau taip pat labai neslidus, dažniausiai naudojamas patalpų sporto batams.


(5) Tvirta guma. Tvirta guma yra giliausia gumos medžiaga iš gumos, kieta, neslidi ir labai atspari dilimui, natūralus naudojimas taip pat yra labai platus. Daugumos paskirties batai ir krepšinio bateliai dažniausiai naudojami dideliam gumos gale.


(6) plius anglies kaučiukas: anglies elementai pridedami į įprastą guminę medžiagą, todėl guma yra sunkiau atspari dilimui, dauguma bėgimo batelių naudojama tokia guma, bet ir bėgimo bateliai palmių bus palikti BRS laiško logotipą Šis išorinis naudojamas anglies gumas.


Hot Tags: vienintelis avalynės, Kinijos, gamyklos, tiekėjų, gamintojų, individualizuotos, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo