Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Batų taisymo reikmenys

Batų taisymo reikmenys

Batų remonto reikmenys Mūsų privalumai: 1. Su daugiau nei 20 metų patirtimi gaminant gumines lakštas. 2. OEM & ODM yra prieinami. 3. Su pilna gamybos linija, pažangios įrangos ir profesionalių darbuotojų, mes kontroliuojame kokybę gerai, siūlome konkurencingą kainą ir efektyvų aptarnavimą ....

Batų taisymo reikmenys

Mūsų privalumai:

1. Su daugiau nei 20 metų patirtį gaminant gumines lakštas.

2. OEM & ODM yra prieinami.

3. Turėdami visą gamybos liniją, pažangios įrangos ir profesionalių darbuotojų, mes kontroliuojame kokybę, siūlome konkurencingą kainą ir efektyvų aptarnavimą.

4. Pavyzdys bus baigtas per 5 dienas, o birūs gaminiai bus pagaminti netrukus, kai bus atrinkti klientai.

男鞋组合底08.jpg

Batų remontas suteikia žinių

Perdirbta oda: aka kaulų sėlenos popierius užsienyje. Gausu įvairių gyvūnų odos ir odos gabalėlių smulkintų, diegimas cheminių žaliavų perdirbimo. Jo paviršiaus apdorojimo technologija su odine oda, įspaudinta oda, pasižymi odos nepermatomumu, dideliu panaudojimu, pigiu; tačiau oda paprastai yra storesnė, mažiau jėgos, tik tinka pigiam portfeliui gaminti, traukos krepšiui, klubams ir kitiems stereotipams stereotipų gaminiams ir pariteto juostoje, išilginėje pluošto audinio formos dalyje, galima nustatyti kietėjimo efekto skystų medžiagų mišinį . .


Hot Tags: batų taisymo reikmenys, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, individualizuotos, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo