Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Guminių padų lapai

Guminių padų lapai

Guminės pėdkelnės. Guminės pėdkelnės. Naudojant gumines ir termoplastines elastomero klases ir termoplastinio elastomero naudojimą yra guma ir plastikas, fiziškai sumaišomi arba cheminiai metodai, pagaminti iš naujos rūšies medžiagos, siekiant įveikti kai kuriuos dviejų trūkumų ...

Guminių padų lapai

2014-A-1 (1).JPG

Guminių padų lapų žinios


. Gumos ir termoplastinės elastomero klasės naudojimas ir termoplastinio elastomero naudojimas yra fizinis maišymas iš gumos ir plastiko arba cheminiai metodai, pagaminti iš naujos medžiagos, kad būtų įveikti kai kurie iš dviejų medžiagų trūkumų. Ar yra idealus batų sintetinis medžiaga, ji yra lengvas, atsparus vandeniui, atsparumas korozijai, geras atsparumas dilimui ir kitos charakteristikos, yra plačiai naudojamos avalynės gamybos procese, pvz., dirbtinės odos, EVA gumos, todėl pabaigoje. Guminiai ir plastikiniai dirbiniai, bendrai vadinami gumos ir plastikų pramonėje, yra visi pagalbiniai naftos produktai. Jie yra to paties šaltinio, bet gaminant produktus, bet ne tas pačias fizines savybes, naudojimas dar labiau skiriasi. Naudojama guma yra plataus asortimento plastiko padanga pagal technologijas, rinkos paklausa ir naudojimas plačiau, kasdieniame gyvenime negali būti atskirta.


Trumpai tariant, pagrindinis skirtumas tarp plastiko ir gumos yra plastiko deformacija atsiranda, kai plastiko deformacija, o kaučiukas yra elastinga deformacija. Kitaip tariant, po deformacijos plastikas lengvai negrįžta į pradinę būseną, o guma yra daug lengviau. Plastiko elastingumas yra labai mažas, paprastai mažesnis nei 100%, o guma gali siekti 1000% ar daugiau. Plastiko liejimo procesas daugumoje produktų proceso pabaigos bus baigtas; ir gumos liejimo procesui taip pat reikia vulkanizavimo proceso. Plastikai ir guma priklauso vienodoms polimerinėms medžiagoms, daugiausia sudarytoms iš dviejų anglies ir vandenilio atomų, o kituose yra nedidelis deguonies, azoto, chloro, silicio, fluoro, sieros ir kitų atomų kiekis, jo savybės yra ypatingos, taip pat naudojama ypatingas. Kambario temperatūroje plastikas tvirtas, kietas ir negali būti iškraipytas. Gumos kietumas nėra didelis, lankstus, gali būti ištemptas ilgiau, sustabdyti ištempimą galima atkurti iki pradinio būklės. Tai yra dėl jų skirtingų molekulių struktūrų. Kitas skirtumas yra tas, kad plastiką galima pakartotinai perdirbti, tuo tarpu kaučiukas negali būti perdirbamas, jį galima perdirbti tik į regeneruotą gumą, o tada galima. Plastmasė nuo 100 laipsnių iki 200 laipsnių, kai morfologija ir guma 60-100 laipsnių kampu, kai morfologija yra panaši.


Hot Tags: guminiai padais lapų, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, pritaikyti, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo