Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Guminės pėdkelnės bateliai

Guminės pėdkelnės bateliai

Guminiai padais bateliai Nėra MOQ prašymų, ypač naujiems klientams. Greitas pristatymas ir mažiausios laivybos kainos. Paprastai mes apkrovos pristatymo mokestis Gera reputacija tiek namie, tiek užsienyje. Orientuotas į klientus; Sąžiningas valdymas. Guminiai padai batai žaislai Oda: taip pat žinomas kaip ...

Batų guminiai padai

Nr MOQ prašymus, ypač naujiems klientams.

Greitas pristatymas ir mažiausios laivybos kainos. Paprastai mes apkrovos pristatymo mokestis

Gera reputacija tiek namie, tiek užsienyje.

Orientuotas į klientus; Sąžiningas valdymas.

Guminiai padais batų žinių

Oda, taip pat žinoma kaip dirbtinė oda ar plastikinė medžiaga, yra PVC ir PU bei kitos cheminės medžiagos apskritai.


Jis yra pagamintas iš tekstilės audinio arba neaustinių audinių, PVC ir PU įvairių formų, tokių kaip putų arba plėvelių apdirbimas, pagamintas iš skirtingo stiprumo, atsparumo dilimui, šalčio ir spalvos, blizgesio, modelio modelių ir kitų apdorojimo būdų. reikalavimai, turintys daug įvairių spalvų, atsparūs vandeniui, nepralaidūs kraštai, didelis panaudojimas ir santykinai pigios odos savybės, tačiau didžioji dalis dirbtinės odos, odos jausmas ir lankstumas negali pasiekti jos išilginio pjovimo paviršiaus poveikio , galite pamatyti subtilias burbulų skylutes, audinius ar paviršių plėvelę ir sausas dirbtines pluoštas.


Tai yra medžiagos rūšis, kuri pirmosiomis dienomis buvo labai populiari ir plačiai naudojama įvairiems odos gaminiams arba odinių medžiagų gamybai. Jos vis labiau pažengusios gamybos technologijos yra plačiai naudojamos dviejų aukštų odos gamybai.


Šiuo metu odos tipo odos gaminamos gamybos mastu, o jų paviršiaus technologijos yra labai panašios į bazę, o jų pluošto struktūra beveik pasiekia dermą su palyginama kaina. Tačiau oda ir dirbtinė oda (perdirbta oda ir dirbtinė oda) yra nepakartojamos: unikali higiena (natūralios poros ir pluoštai) ir ilgaamžiškumas.


Hot Tags: guminiai padais bateliai, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, individualizuoti, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo