Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Gumos vieninteliai batai

Gumos vieninteliai batai

Gumos padų batai Gamintojai žinomiems guminiems batams Nėra antrinio odos sluoksnio dermos sluoksnio, yra pluoštinis audinys (tinklinis sluoksnis), cheminė medžiaga, purškiama arba padengta PVC, PU plėvelės apdorojimu, todėl skirtumas tarp pirmojo odos sluoksnio o antrasis odos sluoksnis yra ...

Guminiai vienkartiniai batai

女鞋组合底02.jpg


Guminių vienkartinių batų žinios

Ant antrojo odos sluoksnio nėra dermos sluoksnio, yra pluoštinis audinys (tinklinis sluoksnis), cheminė medžiaga, purškiama arba padengta PVC, apdorota PU plėvele, todėl skirtumas tarp pirmojo odos sluoksnio ir antrojo odos sluoksnio yra veiksmingas būdas stebėti vertikalųjį segmentinį pluošto tankį.


Pirmasis odos sluoksnis tankus ir plonas odos sluoksnis ir glaudžiai susijęs kartu su šiek tiek laisva akių sluoksniu, sudarytu iš gero stiprumo, elastingumo ir proceso plastiškumo ir kt.


Antrasis odos sluoksnis yra tik laisvas pluoštinis audinio sluoksnis (tinklinio audinio sluoksnis), ir tik po purškimo cheminių žaliavų ar šlifavimo paviršiaus galima gaminti odos gaminius, jis palaiko tam tikrą natūralų lankstumą ir proceso plastiškumo charakteristikas, bet mažiau jėgų , Jo požiūris reikalauja tokio paties lygio odos.


Skirtumas tas, kad jis turi pūkų efektą, gali sukelti daugybę skirtingų efektų nei pirmas sluoksnis. Bendras naudojimas daugiau kašmyro ir kiaulienos, o kitas - specialiam procesui nuvalyti aksom. Taip pat yra šiuolaikinės populiarios odos gamyba, odos apdirbimo technologijos yra šiek tiek skiriasi, tačiau tas pats skirtumas.


Hot Tags: gumos vienkartiniai batai, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualizuoti, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo