Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija

"Rubber Sheet" "Matt Color"

Guminės plėvelės matinė spalva Užsakymo procesas · Užklausimas · Kainodara · Pavyzdžių patvirtinimas · Performa sąskaita faktūra · Masinė gamyba · Kokybės kontrolė · Balansinė pervedimas · Krovinių pristatymas · Muitinės formalumai · Krovinių reikalavimas Guminės plėvelės matinės spalvos žinių Termoplastiko poliuretanai / termoplastiniai poliuretanai ...

Guminė plėvelė matinė spalva

Užsakymo procesas

· Užklausa

· Citata

· Mėginio patvirtinimas

· Atlikti sąskaitą faktūrą

· Masinė gamyba

· Kokybės patikrinimas

· Balanso pervedimas

· Krovinių pristatymas

· Muitinės formalumai

· Krovinio reikalavimas

Guminės lakštinės matinės spalvos žinių

Termoplastiniai poliuretanai / termoplastiniai poliuretanai (TPU / TPU) Šie batų tipai tapo įdomūs dėl naujų medžiagų tiekėjų tendencijų. Plonas termoplastinis poliuretano padas ir prapūstas termoplastinis poliuretano vidurinis padas ateityje taps nauja medžiaga.


Daugiau ar mažiau, jo principas ir poliuretano / poliuretano gamybos metodai yra medžiagų derinys. Termoizoliacinis poliuretanas padengia platų kietumo spektrą avalynės pramonėje, Shore kietumo vertė nuo 55A iki beveik 85 A, iš tiesų tai puikus atsparumas dilimui ir atsparumas slydimui, termoplastinis poliuretanas pasižymi geru drožimo procesu. Išpūstas termoplastinis poliuretanas dabar yra paruoštas infuzijos procesui, o tai reiškia, kad gamintojai per trumpą laiką gali praleisti gamybinius medžiagų mišinius iš termoplastinių poliuretanų į termoplastinius poliuretano / termoplastinius poliuretanus.


Perdirbant, palyginti su poliuretanu, termoplastinis poliuretanas turi didelių privalumų. Granuliuotos granuliuotos termoplastinės poliuretano maišos. Jokios su cheminėmis medžiagomis susijusios ekspertizės nėra susijusios, o mašinėlės eksploatavimo metu operatoriui nereikia priversti koreguoti daugybės skirtingų mašinų parametrų. Termoplastinis poliuretanas / poliuretanas (TPU / PU) Šiandien yra labiausiai paplitusi medžiaga. Termoplastiniai poliuretanai / poliuretanai turi daug privalumų. Pirma, jūs galite užbaigti avalynės procesą "vieno langelio" būdu. Šiame procese batų auklių gamybai naudojamas termoplastinis poliuretanas, o poliuretanas naudojamas batų midsoles. Labai įdomu, kad apatinis tiesioginis liejimo procesas yra kombinezonas tarp batų padas, pagamintas iš kompaktiško termoplastinio poliuretano ir mažo svorio batų vidpadžio, sumaišyto iš savireaktyvios poliuretano. Kombinuoto derinio dėka gaminamos kompozicinės padais su labai atspariu dilimui padengtu išoriniu apdaila ir patogiu batų vidiniu dėklu.


Be jų išskirtinių fizinių savybių, termoplastinio poliuretano batų iškarpos patenkina šiuolaikinio dizaino poreikius, naudojant skaidrias padais arba spalvingas padais tiesioginiams liejimo procesams. Daugiafunkciai termoplastiniai poliuretano / poliuretano (MTPU / PU) dizaineriai ir gamintojai džiaugiasi, kad naudodami termoplastines poliuretano įpurškimo formas ir naują DESMA procesą sukurkite trispalvius padais. Tai leidžia atlikti vieną procesą, tris spalvas ar funkcijas. Spalvota medžiaga injekcijos į formos rėmo kanalą įpurškiama įpurškimo įpurškimo įrangos pora ir užpildoma vienintelė sritis iki naudotojo nuožiūra. Po kietėjimo medžiaga išpilama, tokiu būdu formuojant padą. Tada įpurškite batus pabaigoje, tai yra baigta gamyba. Visi veiksmai atliekami toje pačioje mašinoje, kuri yra neatskiriama viso proceso dalis. Neapdorotas, ne parduoti. Tai ne tik išsaugo tvarkymo, paskirstymo ir materialinius veiksmus, bet ir padidina produkto kokybę ir ekonomiškumą. Vienas procesas, kelios vienintelės savybės, DESMA procesas greitai pasinaudoja potencialiai nenustatytu naujo produkto pobūdžiu. Dabar ne tik išskiria vienintelę kategoriją pagal spalvą, bet taip pat gali būti diferencijuota pagal kietumą, funkciją, stiprumą ir savybes. Pavyzdžiui, šie privalumai leidžia apsauginių batų gamintojams pasiūlyti batus su specialia kategorija palaikymo ar patogumo vartotojui.


Hot Tags: guma lakštai matinis spalvos, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualizuotos, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo