Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Guminės padėklo lapas

Guminės padėklo lapas

Guminės padėklo lapelis Gumos padas lapo žinios Vienintelė medžiaga Pirma, medžiagos padai: konstrukcijos pėdos yra gana sudėtingos, plačiąja prasme, gali būti ir padas, midsole ir kulnas bei visa apatinė medžiaga. Pagal siaurąja prasme, vienintelis nurodo vienintelį, ...

Guminės padėklo lapas

2015年新产品图片 04.JPG

Guminės padėklo lapo žinios

Vienintelė medžiaga Pirma, medžiagos pėdos: konstrukcijos pėdos yra gana sudėtingos, plačiąja prasme, gali būti ir padas, midsole ir kulnas bei visa apatinė medžiaga. Pagal siaurą prasmę, vienintelis nurodo vienintelį, bendrosios medžiagos pėdų charakteristikos turi būti atsparios dilimui, vandeniui, alyvai, šilumai, slėgiui, atsparumui smūgiams, geram elastingumui, lengvai pritaikyti pėdos formai. nėra lengva keisti, izoliacija, lengva įsisavinti drėgmę ir tt, bet taip pat susiliesti su galu, o vaikščioti dėl stabdžių vaidmens nebus slysta ir lengva sustabdyti ir kitas sąlygas. Daugelis medžiagų, naudojamų padais, gali būti suskirstytos į dvi natūralios bazės ir sintetinės pagrindo medžiagas. Natūrali bazinė medžiaga, įskaitant natūralią odą, bambuką, medieną, sintetinę pagrindinę medžiagą, įskaitant gumines, plastikines, gumines ir plastikines kompozicines medžiagas, perdirbtą odą, lanksčią kartoną ir pan.


(A) natūralios odos backsole yra natūralių odinių batų gamyba, padas, specialios odos vidpadis. Remiantis naudojamomis žaliavomis, jas galima suskirstyti į geltoną odą, buivolų odą, odos odą ir tt; Pagal skirtingus naudojimo būdus galima suskirstyti į odos odą, odą, odą su pagrindine, odą su Baotou ir tt; Pagal savo rauginimo metodą yra kitokio, jį galima suskirstyti į chrome raugintos odos, daržovių raugintos odos, kartu su raugintos odos; priklausomai nuo jų skirtingų lygių ir dalių, bet taip pat galima suskirstyti į odą su karvių odos, jaučių galvos apdangalais, karvių odą, pečių odą ir pan. Natūralios odos savybės: kadangi natūralaus odos įdegio metodas yra kitoks, jo veikimas nėra tas pats, kiekvienas turi savo ypatybes. ① augalinės raugintos odos savybės yra: stora oda kūno, sunku dideliuose, dideliuose vinimis, bet taip pat mažiau vandens absorbcijos, plastiškumo. Tačiau daržovių odos ištvermės rezultatai yra menki. ② chromo rauginimo odos savybės yra: atsparumas dilimui, vandens įsisavinimas, didelis stiprumas, geras karščio atsparumas. ③ rauginimo derinys po savybių pabaigos: paviršiaus ir daržovių raugintos odos savybės iš esmės yra vienodos, tačiau atsparus šilumai, atsparumas dilimui ir kitos savybės padidėjo.


Hot Tags: guminė padas lentyna, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, individualizuotos, mažos kainos, pigios, birios
Tyrimo