Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Neopreno gumos lakštai

Neopreno gumos lakštai

Neopreno gumos lapas 1. Ar esate gamyklos ar prekybos įmonė? Mes esame gaminių iš guminių lakštų gaminių, todėl būtų galima garantuoti kainas ir pristatymo laiką. 2.Kaip jūsų gamykla įsikūrusi? Kaip aš galėčiau aplankyti? Mūsų gamykla įsikūrusi Gongguan City, Guangdong Province, China. Visi mūsų klientai, ...

Neopreno gumos lapas

1. Ar esate gamyklos ar prekybos įmonė?

Mes esame gaminių iš guminių lakštų gaminių, todėl būtų galima garantuoti kainas ir pristatymo laiką.

2.Kaip jūsų gamykla įsikūrusi? Kaip aš galėčiau aplankyti?

Mūsų gamykla įsikūrusi Gongguan City, Guangdong Province, China. Visi mūsų klientai iš namų ar užsienyje yra maloniai kviečiami aplankyti mus!

3. Ar galite padaryti OEM & ODM?

Taip, mes galime atlikti OEM ir ODM produktus. Tai nėra problema.

4.Kaip galiu gauti kai kuriuos pavyzdžius?

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums nemokamus pavyzdžius. Tikimasi, kad nauji klientai sumokės už pristatymo kainą, o šis mokestis bus atimamas iš mokėjimo už oficialų užsakymą.

5.Kaip apie pristatymą?

Mes krauname vieną 20 pėdų konteinerį per 15 dienų, jis bus pakeistas atsižvelgiant į ypatingą padėtį.

6. Ar galite pateikti savo užsakymo bandymo ataskaitą?

Taip, mes galime. Mes galime pateikti bandymų ataskaitą pagal kliento pageidavimus.

7. Mokėjimo terminas:

T / T, L / C, "Western Union", "Paypal", ... ir tt pagal kliento pageidavimą.

Neopreno gumos lapas

Vienintelės medžiagos žinios Vienintelė medžiaga: vienintelė medžiaga, turima dabartinėje rinkoje, yra labai skirtinga. Vienintelis ar batų gamintojas turi nustatyti, kokį produkcijos atitiktį, jo atitiktus standartus ir medžiagų pasirinkimą: gumos (RU), termoplastinės gumos (TR), poliuretano (PU) arba termoplastinio poliuretano (TPU).


Dabartinėje rinkoje galima įsigyti platų įvairių medžiagų, modeliai skiriasi. Vienintelis ar batų gamintojas turi nustatyti, kokį produkcijos atitiktį, jo atitiktus standartus ir medžiagų pasirinkimą: gumos (RU), termoplastinės gumos (TR), poliuretano (PU) arba termoplastinio poliuretano (TPU). Batai kaip avalynė, sudaranti neatskiriamą medžiagos dalį, turi būti glaudžiai susiję su padais, todėl gamintojas turi teisę naudoti medžiagą, kad pasirinktų tinkamą variantą. Taip pat yra dizaino ir eksploatacinių savybių, kurios turi būti tinkamai parinktos, siekiant užtikrinti gerą galutinio produkto kokybę. Žinoma, avalynė ir batai negali būti apibendrinami, skirtingų batų reikalavimai, ypač vienintelio, reikalavimai nėra vienodi. Viengyslės reikalavimai, įskaitant vienintelį lengvą svorį, mažą trinties jėgą, stiprią rankeną ir net odos stabilumą, didesnį temperatūros intervalą, atsparumą chemikalams ir tepalams ir pan. Esant įprastoms sąlygoms, batų rinkos paklausa dažniausiai yra keletas minėtų reikalavimų derinys. Visų rūšių batai turi svarbių ir pagrindinių bendrų savybių, tokių kaip: pėsčiųjų komfortas ir pėdų apsauga. Ironiška, kad šios bazinės batų savybės palaipsniui pakeičiamos populiarios mados, o vis daugiau pirkėjų madą laiko svarbiausiu batų pirkimo veiksniu.


Dėl status quo medžiagų, tokių kaip dvigubos padais, derinys tapo geriausiu ir patogiausiu kojų apsaugos sprendimu naudojant atsparų išorinį padą, vaikštant minkštesniu viduriu. Kai komfortas. Šiam tikslui šiandien geriausias medžiagų derinys yra padas iš gumos (sintetinio kaučiuko) ir padas iš poliuretano. Padų pėdkelnės ir padas gamybos proceso gali būti suskirstyti į etapus, galutinį naudojimą klijai, kad juos sujungti, daugeliu atvejų reikia išankstinio apdorojimo, pavyzdžiui, halogeninto ir / arba poliruoto gumos paviršiaus. Kitas klijavimo būdas - naudoti dviejų rūšių medžiagų automatinį lipnų purškimą, naudojant cheminį gumos susiejimą ir PU sukibimo funkciją, kad būtų galima sukabinti.


Hot Tags: neopreno gumos lakštai, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualizuoti, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo