Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Išsiskleidęs guminiu lakštu

Išsiskleidęs guminiu lakštu

Prapūsti guminiu lakštu klientus orientuotas principas, įmonė pristato pažangių technologijų, įrangos ir žaliavų iš Ispanijos, Vokietijos ir Taivanas plotas ir tt, mokslinių tyrimų ir plėtoti technologijas iš savo darbuotojų, taip pat valdymo naujovės. Aukštos kokybės batų...

Išsiskleidęs guminiu lakštu

Klientas orientuotas principo, įmonė pristato pažangių technologijų, įrangos ir žaliavų, Ispanija, Vokietija ir Taivanas plotas ir tt, mokslinių tyrimų ir plėtoti technologijas iš savo darbuotojų, taip pat priimant valdymo naujovės. Aukštos kokybės batų medžiagų rinkoje, mūsų produktų, tokių kaip Guminis padas, krepas vienintelis ir vienintelis, mikrokorinio putos kaupiasi pasiekti puikių rezultatų atžvilgiu technologijos.

Linkime, kad tiek vidaus, tiek užsienio draugai iš įvairių pramonės šakų žingsnis į priekį ir koja kojon sukurti laimi kartu.


Išsiskleidęs gumos lakštas žinių

PU bazė yra pagrindinis komponentas iš poliuretano, kuris yra polimerinės medžiagos, pagamintos iš A / B / C poliesterio putų, alyvos ir vandens du.


Naujų organinių polimerinių medžiaga, žinoma kaip penkta pagal dydį plastikinių "yra daugiau naudojamas gaminant aukštos kokybės odiniai batai, sportiniai batai, sportbačiai ir t. t.


Privalumai: mažos, minkštos tekstūros, geras elastingumas, patogus ir lengvas naudotis; Geras oksidacijos atsparumas, atsparumas dėvėjimuisi puikus, lenkimo atsparumas, didelis kietumas; Puikus sukrėtimų, neslystantys efektyvumą; Geras cheminis atsparumas; Aplinką saugančios, ne taip lengva raukšlių greitai gendanti.


Trūkumai: stiprios vandens absorbcijos, lengvai pagelsta, lengvai pertraukos, prasta pailgėjimas, atsparumas vandeniui, greitai gendančių apačioje, prastas oro pralaidumas.


Hot Tags: išsiskleidęs gumos lapą, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualų, maža kaina, pigus, dideliais kiekiais
Tyrimo