Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Juodos gumos lakštai

Juodos gumos lakštai

Juoda guminė plėvelė Juodos gumos plokštės žinios Platus medžiagų asortimentas Vienintelė medžiaga skiriasi nuo TPR padų, MD padų, MD gumos, EVA padų, guminių padų, PVC padų, PU padų, RB padų, RS padų, TR padų, TPU padų , plastikiniai padai. Paaiškinkite kito koncepciją: MD, EVA Pirma pasakyk ...

Juoda guminė plėvelė

IMG_0087-(2).png


Juodos gumos lapas žinios

Platus asfalto medžiagų asortimentas
Vienintelė medžiaga skiriasi, su TPR padais, MD padai, MD guma, EVA padai, guminė padas, PVC padai, PU padai, RB padais, RS padais, TR padais, TPU padais, plastikiniai padais.


Paaiškinkite kito koncepciją:


MD, EVA


Pirmiausia pasakykite, kas yra MD: MODEL arba PHYLON drakonas kolektyviai


2. Taigi, kas yra PHYLON: (paprastai žinomas kaip drakonas) yra medžiaga, kuria paprastai naudojami apskritai naudojami batai, naudojami šilumos suspaudimo mišrios medžiagos EVA putos (EVA antriniai slėginiai liejiniai produktai) Šviesos, elastingas ir seisminis veikimas yra geras, kietumą kontroliuoja putų temperatūra.


3. Taigi, kas yra EVA: etileno vinilacetatas - vinilacetato pluoštas. Lengva ir lanksti medžiagų cheminė sintezė.


Taigi: MD vidinės pusės turi būti EVA, MD galas, dar vadinamas PHYLON galu. Tokie kaip MD = EVA + RB arba EVA + RB + TPR Kai kurie batai yra RB + PU ir pan.


RB, PU, ​​PVC, TPU, TPR, TR


1. Kas yra RB: RB yra anglies gumos (gumos) santrumpa; gumos sudėtyje yra natūralaus kaučiuko, sintetinio kaučiuko (detaliau žr. I priedą). Guma: naudojama įvairiems sportiniams batelams.


2. Kas yra PU: poliuretanas Aukštos molekulinės masės poliuretano sintetinė medžiaga, dažnai naudojama didelio tankio, ilgaamžėje putų pagrindo medžiagoje midsole.


3. Kas yra PVC: polivinilchlorido PVC, natūraliai gelsvas permatomas, blizgus. Atsiras balinimas iš karto.


4. Kas yra TPU: termoplastinio poliuretano elastomero (termoplastinio poliuretano), kuris yra diizocianato ir stambiamolekuliniai polioliai, vardinių junginių vardas, grandinės ištraukėjai, generuojami linijinių polimerinių medžiagų reakcijoje.


5. Kas yra TPR: termoplastinė guma - medžiaga, kuri jungia gumos ir termoplastinių savybių su gumos savybėmis ir gali būti perdirbama ir perdirbama kaip termoplastikai. Jis gali būti formuojamas naudojant įprastines plastiko formavimo mašinas, ekstruzijos liejimo formas, išpūtį iš guminių gaminių.


6. Kas yra TR: TPE ir guminės sintetinės medžiagos, kurių išvaizda yra daugiau modelių, jausmas gerai, spalva Yan, sklandžiai apdaila, aukštas techninis turinys, bet taip pat gali būti 100% perdirbta, yra aplinkai nekenksmingos medžiagos batų padais.


Vienintelis medžiagų identifikavimas ir charakteristikos:


Apie PU, PVC, TPR, kaučiuko pripažinimą!


Žinoma, PU yra lengviausia ir atspariausia dėvėti, kaina yra brangiausia.


PU medžiagos padai yra labai gera, labai lengva rankoje, o užpakalinės danties angos yra apvalios.


PVC medžiaginiai padais rankose nei TPR sunkūs.


TPR batų padų elastingumas yra geresnis nei PVC, firmos padai laikomi, natūraliai kris, jei gali atšokti, tai yra TPR


PVC medžiagos padai yra pigesni nei TPR, tačiau kokybė nėra gera, ypač žiemą, lengva pertraukti galą.


PVC batų padais turi savybę, kad nėra injekcijos skylės, taip pat kvapas su nosimi, yra skonio. Įdėkite ilgą laiką, tada ilgus baltus dalykus.


Vienintelis TR paviršius yra labai ryškus, sunkiau nei įprastas TPR padas, o TR turi daugiau injekcijų skylių nei TPR.


Svoris: GUMAS (guma) svarbiausia, PU, ​​EVA lengviausia,


Medžiaga: PU brangus, EVA, TPR vidutinio sunkumo, PVC pigiausias


Procesas: TPR yra suformuotas ir PVC, kuris turi būti apdorotas, ABS paprastai yra brangiai kainuojantys ir sunkūs batai,


Naudojimas: PVC dažniausiai naudojamas medžiagoje arba be svorio dalių, arba sukuria vaikiškus batus; PU oda gali būti pritaikyta avalynės medžiagai arba jos svoris. Maiše yra labiau pritaikoma PVC oda. Taip yra todėl, kad maiše esantys daiktai skiriasi nuo batų dėvėtų daiktų ir neišskiria šilumos; nereikia imtis asmeninio svorio.


PU, PVC skirtumas yra palyginti lengvas, nuo PU apatinio audinio kampo yra daug storesnis nei PVC, yra skirtumų jaustis, PU jaučiasi minkštas; PVC jaučiasi sunkiau; taip pat gali būti naudojama deginti ugnį, PU Skonis yra daug lengvesnis nei PVC skonis.


I priedėlis:


1, natūralus kaučiukas


Natūralus kaučiukas dažniausiai gaunamas iš Clover gumijos medžio, kai išgrunta guminės medžio oda, iš jos pasklinda pieno sultys, vadinamos lateksu, lateksu kondensuojant, plovojant, formuojant, džiovinant tą natūralų gumą.


Sintetinis kaučiukas gaminamas sintetiniais metodais, naudojant skirtingas žaliavas (monomerus) galima sintetinti įvairių tipų gumą.


2, universalus guma


Nuoroda į dalį arba visą gumą, naudojamą vietoj natūralaus kaučiuko, pavyzdžiui, stireno butadieno kaučiuką, butadieno kaučiuką, izopreno kaučiuką ir kt., Daugiausia padangų ir bendrųjų guminių gaminių gamybai. Bendra gumos paklausa yra didelė, yra pagrindinės sintetinio kaučiuko rūšys.


Stireno-butadieno kaučiukas:


Stireno-butadieno kaučiukas (SBR) yra butadieno ir stireno kopolimeras. Tai plačiausiai naudojamas bendros paskirties sintetinis kaučiukas su SBR, SEB ir termoplastiniu elastomeru (SBS).


Butadieno guma:


Butadienas yra ruošiamas tirpalo polimerizacija, butadieno kaučiukas turi itin atsparų šalčiui atsparumą, atsparumą dilimui ir lankstumą, bet taip pat turi gerą anti-senėjimo savybes. Didžioji dauguma butadieno gumos, skirtos padangų gamybai, nedidelė dalis šaltų gaminių gamybai, amortizacinės medžiagos ir juostos, guminiai batai ir pan. Butadieno gumos trūkumas yra tas, kad atsparumas plyšimui yra prastas, o atsparumas drėgmei nėra gerai.


Izopreno guma:


Izopreno kaučiukas yra trumpa poliizopreninio kaučiuko pavadinimas, pagamintas tirpalo polimerizacijos būdu. Izopreno kaučiukas, kaip ir natūralus kaučiukas, turi gerą elastingumą ir atsparumą dilimui, puikų atsparumą karščiui ir gerą cheminį stabilumą. Izopreno gumos žaliavos (žaliavos) stiprumas buvo gerokai mažesnis nei natūralus kaučiukas, tačiau vienodumo, apdirbimo kokybės pranašumas už natūralų gumą. Vietoje natūralaus kaučiuko gali būti naudojamas izopreno kaučiukas, kad būtų galima pagaminti sunkvežimių padangas ir visureigius padangas. Jis taip pat gali būti naudojamas įvairiems guminių gaminių gamybai.


Izopreno guma:


Etileno propileno kaučiukas ir etilenas yra pagrindinis žaliavų sintezės, anti-senėjimo, elektros izoliacijos ir atsparumo ozono poveikis. Etileno-propileno guma gali būti daug naftos užpildytų ir užpildytų juodųjų metalų, mažesnių produktų kainos, etileno propileno gumos cheminis stabilumas, atsparumas dilimui, elastingumas, atsparumas aliejumi ir stireno butadieno kaučiukas. Etilo propileno guma naudojama įvairiems tikslams, gali būti naudojama kaip padangų šoninės sienelės, juostos ir vamzdžių bei automobilių dalys, taip pat vielos, kabelių apvalkalas ir aukšto slėgio, aukšto slėgio izoliacinės medžiagos. Taip pat gali sukurti plastikinius batus, santechnikos gaminius ir kitus šviesios spalvos gaminius.


Neoprenas:


Būtent chloroprenas yra pagrindinė žaliava, homopolimerizacija arba nedidelis kitų monomerų kopolimerizavimas. Tokie kaip stipri atsparumas tempimui, atsparumas karščiui, atsparumas šviesai, atsparus senėjimui, atsparumas alyvai yra geresnis nei natūralus kaučiukas, stireno butadieno kaučiukas, butadieno kaučiukas. Turi stiprų atsparumą ugniai ir puikų anti-užsidegimą, aukštą cheminį stabilumą, gerą atsparumą vandeniui. Neopreno trūkumas yra elektrinės izoliacijos savybės, blogas atsparumas šalčiui, žaliavinio gumos nestabilumas sandėliuojant. Neoprenas yra naudojamas įvairiems tikslams, pavyzdžiui, apyvarpės ir diržų apvyniojimui, laidams ir kabelių, taip pat naftos atsparių žarnų, tarpiklių ir chemikalams atsparių įrangos pamušalų.


Gumos tipo kodas:


NR: natūrali kaučiuko natūrali guma


IR: izopreno kaučiukas, poliizoprenas


SBR: stireno butadieno kopolimeras


BR: polibutadienas


IIR: butilo kaučiukas


EPDM: etileno propileno kaučiukas


CR: polichloroprenas


NBR: nitrilo kaučiukas


PU: Urethane Rubber


CSM: Hypalon Polietilenas


ACM: akrilato guminė poliakrilatinė guma


ECO: Epichlorohidrinas


SI: silikoninė guma


FPM: fluoro anglies kaučiukas


HNBR: hidrintas nitrilas


FLS: fluorinta silikoninė guma


Hot Tags: juoda guma lakštas, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, individualizuota, maža kaina, pigūs, urmu
Tyrimo