Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Arenaceous Sheet

Arenaceous Sheet

Arenaceous lapas Guangdong Liyu-Yibao Batai Material Co Ltd, anksčiau buvo žinomas kaip Dongguan Liyu guminės lakštai Co, Ltd, garsaus įmonė su aukšto vientisumo, gero aptarnavimo ir ekonomiškai efektyvių produktų. Tai yra visiškai priklausanti "Liyu Group" dukterinė įmonė, įkurta 2000 m. DEC., ...

Arenaceous lapas

Guangdong Liyu-Yibao Batai Material Co Ltd, anksčiau buvo žinomas kaip Dongguan Liyu guminės lakštai, Ltd, garsaus įmonė su aukšto vientisumo, gero aptarnavimo ir ekonomiškai efektyvių produktų. Tai yra 2000 m. Įkurta "Liyu Group" dukterinė įmonė.

2011 m. Gruodžio mėn. Liyu ir puikios Taivanio finansuojamos įmonės, ty "Yibao" bendrovė, sujungtos ir "Dongguan Liyu Rubber Products Co., Ltd" buvo pakeista į "Guangdong Liyu-Yibao Shoes Material Co. Ltd"


Arenaceous sheet knowledge

Odinis vidpadis - tai natūralus dygiaodis, kuris gali kvėpuoti automatiškai ir vairuoti kojų kvėpuoti. Kvėpavimo savybė yra gera, patogu pėdos gali automatiškai išlaisvinti absorbuotą prakaitą, kad pėdos būtų sausos.


Odinės pėdos daugiausia odos, aukštesnės kainos. Jo pranašumai yra lengvai formuojami, to paties tipo, tinkami, gero elastingumo, gali sumažinti smūgį, o ne lengva nuovargis, vėdinimas, drėgmės sugėrimas ir tt, tuo pačiu metu lengva apdoroti, lengva parinkti grožį. Kietą tekstūrą nėra lengva perverti, tačiau, užmiršus vandenyje, aliejus lengvai deformuojasi arba sulaužomas.


Jo pagrindinės savybės:


① geresnę šilumos izoliaciją, kad batų laikiklis atitiktų tinkamą temperatūrą


② lengvas svoris, svoris vienam kvadratiniam centimetrui 0,95 ~ 1,05 gramo, tikras tankis ir vanduo. Galite būti atsparus vandeniui ir išleisti drėgmę, kai batai nebešlaps, kad batai būtų patogioje būsenoje.


③ unikali trimatis pluošto struktūra, pėdos nesibaigia, kai sulenktos 180 laipsnių. Galima greitai prisitaikyti prie pėdos formos, gali veiksmingai palaikyti žemės poveikį, nei kitos tos pačios storos padais medžiagos, veiksmingesnė kojų apsauga.


Hot Tags: arenaceous lapas, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, pritaikyti, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo