Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
3 mm guminiai lakštai

3 mm guminiai lakštai

3 mm gumos lapas Užsakymo procesas · Užklausimas · Kainodara · Pavyzdinis patvirtinimas · Performa sąskaita faktūra · Masinė gamyba · Kokybės kontrolė · Balanso pervedimas · Krovinių pristatymas · Muitinės formalumai · Krovinių reikalavimas 3 mm guminių lakštų žinojimas Yra paprastesnė batų gamybos medžiagų, termoplastinių, derinys. ..

3 mm gumos lakštas

Užsakymo procesas

· Užklausa

· Citata

· Mėginio patvirtinimas

· Atlikti sąskaitą faktūrą

· Masinė gamyba

· Kokybės patikrinimas

· Balanso pervedimas

· Krovinių pristatymas

· Muitinės formalumai

· Krovinio reikalavimas

3 mm gumos plokštelė

Yra paprastesnis batų gamybos medžiagų, termoplastinio poliuretano ir poliuretano derinys, kuriame naudojamas plonas sluoksnis iš termoplastinės poliuretano batų gamybos, panaudojant poliuretano pabaigoje. Be to, jų išskirtinių fizinių savybių, baldų iškarpos iš termoplastinio poliuretano atitinka šiuolaikinio dizaino poreikius. Permatomos padais arba spalvotos padais gali būti pagamintos tiesioginio liejimo proceso metu.


Be to, dizaino dizaineriui beveik nėra jokių apribojimų, susijusių su raižybos stiliumi, o net daugiaspalviai pėdeliai su sportinėmis batų funkcijomis gamybos procese gali būti gana ekonomiški. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, yra dvigubo sluoksnio padai, pradedant poliuretano / poliuretano medžiagomis, naudojamomis dvigubo sluoksnio padais, iš kurių dvigubos padais pagamintos iš poliuretano. Iš išorės turi būti naudojama itin tankio poliuretano medžiaga, o midsolei - patogiam poliuretano putplasčiui. Naudojant naują DESMA technologiją, avalynės įranga užtikrina, kad pramonė vienoje mechaninėje sistemoje yra ekonomiškai efektyvesnė su guminiu, termoplastiniu poliuretanu ir reaktyviuoju poliuretanu (PUR). DESMA gali suteikti išsamių žinių, kvalifikacijos specialistų ir klientų dėmesio Projektų planavimas, kai susiduriama su gamybos inžinerijos, medžiagų, formų dizaino ir proceso parametrų atitiktimi numatytam avalynės tipui ir dabartinei gamybos struktūrai.


Hot Tags: 3mm guminis lakštas, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, individualizuota, maža kaina, pigūs, urmu
Tyrimo