Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Namuose > naujienos > Turinys
Kilmė Gumos ir sudėties gumos lapas.
Apr 25, 2017

Pasak Literatūroje, iš iš puikių tamprumo kamuolys, bet taip pat apsilankyti Ispanijos žmonės galvoja, kad šie skinai turi piktosios dvasios apsėstas. Gumos taip pat naudojamas kaip dirželis, turintis medinis kotas ant akmens arba metalo prietaiso, ir dėl rankenos užpildu.

Maya gali naudoti gumos padaryti batus. Nors Indėnai neturi oficialiai Vulkanizuoti gumos kaip šiuolaikinių žmonių, jie vis tiek galite naudoti organines medžiagas pasiekti apytikslę poveikį, pavyzdžiui, maišymo neperdirbtų emulsijos į įvairių veislių sula arba kai rotango sulčių.

Kai Brazilijos vietinių naudojimas gumos padaryti neperšlampamą audiniu. Nebuvo vėjo girdėjau, kad Portugalų paėmė šiuos drabužius grįžti į tėvynę, The kolegos išsigandęs, rezultatai buvo pavesta raganavimu ir teismo įgyvendinimą.

Guma į JK, mes nustatėme, kad ši medžiaga gali būti labai veiksminga nuvalykite pieštuku paliktus pėdsakus. Taigi dabar gumos Anglų gumos taip pat naudojamas apibūdinti trintuką. Juokinga, kad šiandien amerikiečių įpročius trintuko pavadinimas trintukas, gumos buvo naudojamas apibūdinti prezervatyvą.

Gamtinis kaučiukas ateina iš trijų lapų kaučiukmedžio tiekti labiausiai komercinį gumos. Ji bus išskiriami daug žalos, kai gumos emulsija daug sulos. Be to, figų medžiai ir kai Euphorbiaceae augalai taip pat gali tiekti gumos.

Vokietija Antrojo pasaulinio karo, nes gumos tiekimas buvo sulaikytas, buvo išbandytas šių augalų gauti gumos, bet vėliau pakeitė gaminti dirbtinį kaučiuką. Iš gumos medžio pradžia gimė Pietų Amerikoje, tačiau per dirbtinio transplantacijos, o dabar Pietryčių Azija taip pat turi gumos medžių daug.

Tiesą sakant, Azija tapo svarbiausia gumos kada. Guma, pagamintas iš sidabro chrizantema galima sumažinti jautri. Kitos medžiagos guminius Nors guma dabar daugiau nei pusė vadove, bet natūralios gumos vis dar kai kuriose srityse yra labai svarbus, pavyzdžiui, automobilių ir karinės pramonės.