Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Namuose > naujienos > Turinys
Klasifikacija riebalams atspari gumos lakštais
Apr 25, 2017

Aliejaus-atsparus gumos lakštas klasės pasižymi atsparumu naftos ir atsparumas dilimui apskritai, vandeniui, shockproof, priešslydžio eksploatacinių savybių yra geriau. Daugiausia naudojamas kai mechaninio apdirbimo, gamybos pramonės, automobilių ir laivų statybos pramonės, chemijos įmonės, daugiausia dėl žemės, lentelės dangos, žaisti naftos, vandens, neslystantys poveikį, kad būtų išvengta tiesioginio kontakto su žeme, kurią sukelia produktų žalą ir apsauga žemės ar stalo yra sugadintas sunkių daiktų.

B klasės alyvai atspari gumos lakštas yra pagamintas iš 30% ~ 60% nitrilo kaučiukas plius stireno-butadieno kaučiuko ir užpildas Wulkanizowanie, prieinamos. B klasės alyvai atspari gumos lakštas fizikinių ir mechaninių savybių geros, vidutinio laipsnio aliejaus; su sandarinimo, atsparumo dilimui, atsparumas triukšmas, mažas suspaudimo tempai mažai privalumų. Jis gali būti naudojamas naftos terpės (alyvos, hidraulinės alyvos, tepalų, augalinis aliejus), kad sandarikliai, daugiausia tarpiklis apdorojimas, įranga pamušalas, smėliavimo pamušalas ir kitų įmonėse rengiamose apdorojimą, izoliacijos gumos lakštas ir susilietus su tepalu, šlifavimo reikalavimus aukštojo darbo vietos, žemės, elektroniniai produktai, ilgalaikis naudojimas patalynė.

C klasės alyvai atspari gumos lakštas yra pagamintas iš daugiau nei 70% nitrilo gumos ir užpildo. C klasės alyvai atspari gumos lakštas puikus aliejus varža, didelis atsparumas temperatūros, gali būti 120 laipsnių aukštos temperatūros alyva terpę (naftos, dyzelinas, benzinas, tepalus) naudoti. Kaip naftos plomba standartinės dalys gaminami pagal sandariklis gamybos įmonių tiesiogiai, tik kai kurie nestandartiniai didelių gabalų plombas buvo naudojami C klasės alyva-atsparus gumos lakštas, todėl C klasės alyva-atsparus gumos plokštės siauras diapazone naudojimas, kaina yra brangesnis. Daugiausia naudojamas perforavimo šiek tiek aukštą alyvos-atsparus tarpiklį, kaip bake, naftotiekio uždaromos naudojimą.