Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Batų padas medžiagos lakštai

Batų padas medžiagos lakštai

Batų padas medžiagos lakštai batų padas medžiagos lakštai žinių pirmą kartą, padas medžiagos paprastai naudojamas natūralaus kaučiuko arba sintetinio kaučiuko ir stiprinimo agentas. Nes išorinis padas yra atokiausiuose batų, žaisti geras neslidi, atsparus dilimui, apačioje...

Batų padas medžiagos lakštai

mmexport1496207618719.jpg

Batų padas medžiagos lakštai žinių

Pirma, padas medžiagos paprastai naudojamas natūralaus kaučiuko arba sintetinio kaučiuko ir stiprinimo agentas. Nes išorinis padas yra atokiausiuose apačioje batų, žaisti geras neslidus, atsparus dilimui, nuo korozijos poveikio. Natūralaus kaučiuko privalumas yra tai, kad ji yra labai minkšta, švelni, gera, bet trūkumas taip pat yra akivaizdu, kad nėra labai geras atsparumas dėvėjimuisi. Padaryti už natūralaus kaučiuko trūkumų, ir naudoti kitų sintetinio kaučiuko pasiekti geriau bendrą efektyvumą, pvz., įtraukti BR, kad atsparus dilimui padais geriau.


Išorinių padų technologijos:


Non-žymėjimo, tai yra labiausiai paplitusi, tai reiškia jokių pėdsakų, grindų trinties padais nepaliks pėdsakų nešvarių grindų. Padai trintis dėl Baltosios knygos galite išbandyti.

adiWEAR, kuris yra itin atsparus dilimui medžiaga, paprastosios gumos vienintelis DIN drabužiai netekimas mažesnis nei 80 kubinių milimetrų ir dėvėjimuisi gumos DIN trinties nuostoliai neviršija 40 kubinių milimetrų. Paprastai negalima naudoti itin atsparus dilimui gumos taip apskritai vienintelis, bet didesnių dalių, pvz., kulno, pėdos ir kt. kitose vietose su paprastosios gumos trinties.Antra, medžiaga, naudojama sporto batai tarppadžio pabaigoje dažniausiai PHYLON tarppadžio ir EVA, galų gale. Tiesą sakant, du yra daroma su EVA, galų gale, bet kodėl yra skirtumas tarp ką tai reiškia? PHYLON atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose, anksčiau kaip batai yra vadinami PHYLON tarppadžio ir jokių EVA medžiagos padas ir PHYLON tarppadžio, o vėliau – su nuolatiniu tobulinimu avalynės produktus į Taivanas ir Pietų Korėja žinomo prekės ženklo avalynė produkto kūrimo įmonę, kur Šaltinis, pavadinimą, kad midsole sistemingiau, ten yra ką mes dabar vadiname EVA medžiagos padas. Įmonė yra įsikūrusi:

Toliau kalbėsiu apie skirtumą tarp EVA medžiagos padas ir PHYLON tarppadžio. Dabar dažniausiai naudojamas tarppadžio PHYLON tarppadžio, PHYLON didžiausia funkcija yra lengvas, geras elastingumas, turi gerą smūgius, PHYLON vadinama antrinės putų. EVA medžiagos padas yra labai lengvas, bet amortizuojančios našumą ir lankstumą gerokai mažiau, nei PHYLON tarppadžio, kaina yra daug mažesnė nei PHYLON, EVA medžiagos padas yra vadinamas putų. Priežasties jie tuos pačius atributus, ir skirtingais vardais, efektyvumas skiriasi nes PHYLON vidurinis putos, o EVA putų. Dauguma krepšinio bateliai su PHTLON tarppadžio, o bėgimo bateliai yra naudojami EVA medžiagos padas. Įmonė yra įsikūrusi:

Žodynėlis:

(1) putos: medžiagos injekcijos / įpurškimo liejimo šildomas per aukštoje temperatūroje po formavimo batų tarppadžio, vadinamas putų medžiagos padas, kuris yra EVA medžiagos padas. Įmonė yra įsikūrusi:(2) Antriniai putų: po to, kai medžiagos yra suleidžiamas į formą, jis vadinamas putų antrinę tarppadžio po dvi aukštos temperatūros šilumos ir šaudymo tarppadžio, kuri dažnai minima kaip kad PHYLON midsole. Įmonė yra įsikūrusi:

EVA kaip visuma yra pigus, tik prasidėjo, dėvėti batai jaustis labai minkštas, tai pirmas įspūdis yra puikus, tačiau ilgą laiką, gali jausti padais iš už pėdsaką, veikimas yra taip pat labai sumažės. Pagamintas iš EVA, bet daug sudėtingas procesas PHYON, kaina yra gerokai brangesnis. Visos veiklos aspektai yra daug geriau. Pažymėtina, kad tai nereiškia, kad EVA yra mažesnė už PHYLON. Galima teigti, kad PHYLON spektaklis pagal patį procesą + medžiaga yra geriau, nei kad EVA, bet nes skiriasi technologijos ir medžiagos, kai kurie EVA tempas yra didesnis nei įprasta PHYLON tarppadžio. Įmonė yra įsikūrusi:Be PHYLON tarppadžio ir EVA medžiagos padas, PU medžiagos vidurinis padas yra taip pat labai dažnas, PU medžiagos vidurinis padas yra didžiausias privalumas lankstumas ir tvirtumas yra geresnis, trūkumas tas, kad tankis, tuo labiau atsparūs geltona prasta hidrolizės.Tarppadžio technologija:adiPRENE: sušvelninant technologija, žemas elastingumas, Kulniuko, žmonės gali sukrėsti po iškrovimo, iškrovimo stabilesnė, žmonės bus negalima kratyti.adiPRENE +: elastinga technologija, priešingai. Dėl pėdos, kojos sunku paremiami aukštyn, galite iš karto save, žmonės pradėjo greitai.


Hot Tags: batų padas medžiagos lakštai, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualų, maža kaina, pigus, dideliais kiekiais
Tyrimo