Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Rubber Shoes Sheet

Rubber Shoes Sheet

Guminių batų lapas 1. Ar esate gamyklos ar prekybos įmonė? Mes esame gaminių iš guminių lakštų gaminių, todėl būtų galima garantuoti kainas ir pristatymo laiką. 2.Kaip jūsų gamykla įsikūrusi? Kaip aš galėčiau aplankyti? Mūsų gamykla įsikūrusi Gongguan City, Guangdong Province, China. Visi mūsų klientai, ...

Guminių batų lapas

1. Ar esate gamyklos ar prekybos įmonė?

Mes esame gaminių iš guminių lakštų gaminių, todėl būtų galima garantuoti kainas ir pristatymo laiką.

2.Kaip jūsų gamykla įsikūrusi? Kaip aš galėčiau aplankyti?

Mūsų gamykla įsikūrusi Gongguan City, Guangdong Province, China. Visi mūsų klientai iš namų ar užsienyje yra maloniai kviečiami aplankyti mus!

3. Ar galite padaryti OEM & ODM?

Taip, mes galime atlikti OEM ir ODM produktus. Tai nėra problema.

4.Kaip galiu gauti kai kuriuos pavyzdžius?

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums nemokamus pavyzdžius. Tikimasi, kad nauji klientai sumokės už pristatymo kainą, o šis mokestis bus atimamas iš mokėjimo už oficialų užsakymą.

5.Kaip apie pristatymą?

Mes krauname vieną 20 pėdų konteinerį per 15 dienų, jis bus pakeistas atsižvelgiant į ypatingą padėtį.

6. Ar galite pateikti savo užsakymo bandymo ataskaitą?

Taip, mes galime. Mes galime pateikti bandymų ataskaitą pagal kliento pageidavimus.

7. Mokėjimo terminas:

T / T, L / C, "Western Union", "Paypal", ... ir tt pagal kliento pageidavimą.

Guminių batų lapų žinios

Guma / poliuretanas (RU / PU) Iki šiol vienas iš geriausių medžiagų kombinacijų yra iš gumos pagamintas padas ir vidinis padas pagamintas iš poliuretano. Padų pėdkelnės ir padas gamybos proceso gali būti suskirstyti į etapus, galutinį naudojimą klijai, kad juos sujungti, daugeliu atvejų reikia išankstinio apdorojimo, pavyzdžiui, halogeninto ir / arba poliruoto gumos paviršiaus. Kitas klijavimo būdas - naudoti neaustinę vilną tarp dviejų medžiagų, naudojant mechaninį gumos susiejimą ir poliuretano sukibimo funkciją, kad būtų pasiektas sukibimo tikslas.


Tačiau visi šie procesai apima nemažai pagalbinės įrangos ir didelės apimties logistikos, o daugelis avalynės gamintojų stengiasi išvengti šių didelių sąnaudų investuojant perėję į kitas medžiagas, kurias lengva įrengti. Esant normalioms sąlygoms, dėl skirtingų fizinių ir cheminių savybių, guma ir poliuretanas nebus susietos. Be to, poliuretanai paprastai neapdorojami šiame procese numatytomis sąlygomis. Dėl to DESMA išsivystė į procesą, kuriame nenaudojami pirmiau aprašyti proceso etapai, ir šiandien jis gali pagaminti batus, kuriems nereikėtų naudoti jokio kenksmingo klijų naudojant vieno langelio procesą, naudojant gumos ir poliuretano medžiagas . Vėliau poliuretano įpurškimo liejimo mašina gali būti užpildyta vandens pagrindu pagaminta klijais, įpurškiant poliuretaną ant guminės padėklo, užtikrinant puikų ryšį tarp dviejų skirtingų medžiagų ir atitinkančių atitinkamų saugos batų standartų reikalavimus.


Guma / guma (RU / RU) Vienas iš dažniausiai naudojamų karinės avalynės gamybos procesų - tai guminių / guminių medžiagų surinkimo proceso panaudojimas, kai batų padas ir batų vidpadis pagaminti iš gumos. Padas ir termoplastinio poliuretano / termoplastinio poliuretano derinio naudojimas toje pačioje procese yra tankus padas, vidurinis padas pagamintas iš putplasčio. Šie batai turi puikų našumą, pvz., Aukštą temperatūrą, riebalus ir degalus. Šios medžiagos, pvz., Poliuretanai, nepalaiko hidrolizės, tačiau karinėje pramonėje dalykai yra skirtingi ir karinės pramonės naudojami guminiai / guminiai kariniai batai. Tas pats pasakytina ir apie sportinius batus. Šis medžiagų derinys turi daugybę pagrindinių pranašumų, tokių kaip realus, geras atsparumas slydimui


Hot Tags: guminiai batai lapas, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualizuoti, mažos kainos, pigūs, birūs
Tyrimo