Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Gumos batų vienintelis

Gumos batų vienintelis

Guminis batų padas Guminių batų vienintelis žinojimas. RB yra pagrindinė TR vienintelės medžiagos medžiaga, beveik 80% Italijos TPR padų RB. PU yra poliamino rūgšties riebalų, vadinamųjų PU, tik jo santrumpa, ji naudojama kaip padas ir vampas. Erdvė PU yra PU. .TPU yra termoplastinių santrumpa ...

Guminis batų padas

Guminės batų vienintelės žinios

.RB yra pagrindinė medžiaga TR vieninteliams, beveik 80% Italijos TPR padų RB. PU yra poliamino rūgšties riebalų, vadinamųjų PU, tik jo santrumpa, ji naudojama kaip padas ir vampas. Erdvė PU yra PU.


.TPU yra termoplastinio poliuretano santrumpa, PU - bendrasis poliuretano terminas. Tačiau pėdų atveju PU reiškia uretano, mikroelemento elastomero, kuris yra dvikomponentis reaktyvus, padalytas į juodą ir baltą, juoda yra polisocianato komponentas, baltumas yra poliolio komponentas, o tankis gali būti nustatomas pagal Bubble normą ir sudėtis kontroliuoti. TPU batų padai geriau dėvisi, bet atsparumas karščiui ir aliejui gali būti beveik vienodas. TPU taip pat gali būti naudojamas kaip aukščiausios medžiagos, atsparus vandeniui, kvėpuojantis.


. EVA, TPR ir guma: tarp jų, EVA medžiaga yra lengviausia ir minkštumas yra geras. Daugelyje sportinių batų naudojamas "EVA" padas, tačiau EVA medžiaga neturi trinties, vaikščioti ant lygaus paviršiaus yra lengva paslysti, todėl dažniausiai EVA medžiagos apačioje reikia įdėti kietą medžiagą. TPR ir guma yra sunkesnės medžiagos, apskritai minkštumas, stiprus trintumas, dažniausiai naudojami batai ir vaikų sportiniai batai, TPR ir guminis, nei TPR, o guma neturėtų būti deformuota. Jis sujungia plastiko ir gumos savybes ir yra plačiai naudojamas TPR batų medžiagų modifikavimui. Tai užtikrina aukštos kokybės ir sklandų išvaizdą (purškimo pašalinimą) be purškimo ir gauna didesnį putų santykį.


Hot Tags: guminės batų padas, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, individualizuotos, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo