Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Apsauginės gumos sluoksniai

Apsauginės gumos sluoksniai

Apsauginės gumos sluoksniuotos lakštai Produkto aprašymas: Apsauginės gumos sluoksniuotės lakštai Žinių pagal odos batų tipą, suskirstytus į keletą tipų? Kaip atskirti šią odą? Šis skirtumas iš tikrųjų nėra sunkus: 1) batai blizgantys batai, mes paprastai tai vadiname ...

Apsauginės gumos sluoksniai

Prekės aprašymas:

Produktų pavadinimas

guminės putplasčio medžiagos lapas

Dydis

100X110CM, 100x100 ir kt

Storis

Nuo 2,0 iki 8,0 mm

Pagrindas spalva

Juoda, ruda, smėlio spalva

Paviršiaus spalva

Bet kokios spalvos ir bet kokie dizainai gali būti pagaminti pagal kliento reikalavimus

Kietumas

85shore A

Baigta išvaizda

vienoje pusėje švelni ir kita pusė grubus klijais.

Kokybė

mes galime padaryti kokybę kaip kliento reikalavimą.

Apsauginės gumos suliejimo lapų žinios

Pagal odos batų tipą, suskirstytą į keletą tipų? Kaip atskirti šią odą?

Šis skirtumas iš tikrųjų nėra sudėtingas:

1), avalynė blizgantys batai, mes paprastai tai vadina "aliejaus odos", jos pranašumas dažnai nereikia valyti, atrodo aukštesniu laipsniu; sunkumus išlaikyti sunku, lengva raukšlėti, didelės priežiūros išlaidos reguliariai arba reikia naftos.


2), lakinė oda, iš tikrųjų, šiek tiek panaši į aliejaus odą, plastiko jausmas stiprus, sklandus išvaizda. Ši oda nereikalauja aliejaus, valyti reguliariai.


3), "Matt" oda, tokia oda, būdinga dabartinei pasaulio batai medžiagai. Reikia alyvos, priežiūros išlaidos nėra didelės, nėra veidrodinio poveikio, nėra lengva deformuotis.


4), anti-odos, tai yra, grubus tepimo paviršius, zomšos oda, nuobodu, ne aliejumi, lengvai nešvarus, bet dabar labiau populiarus, nes sunku raukšles, nėra lengvai deformuoti.

Pirmiau išvardyta žievė yra tik odos serija, PU oda nepriklauso šiai sričiai!

Apskritai, gryni odiniai batai suskirstyti į dvi rūšis iš kietos ir minkštos odos. Dvi batų rūšys ir rafinuota į daugybę rūšių. Kaip vartotojas, sunkiau jas atskirti. Lygus odos blizgus batus nereikia paleisti įdėkite batų poliru, bet dažnai geriausia batų parduotuvė išlaikyti, kas žaisti kai skystas batų lakas arba vašku. Paviršius be specialaus apdorojimo, kuris nėra kalandruotas batas, reikia groti batų poliru.


Hot Tags: apsauginės gumos pjaustymo lakštai, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualizuoti, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo