Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Batai Guminiai Vieni

Batai Guminiai Vieni

Batai Guminė pavienė Produkto pavadinimas Naudojimo temperatūra Slėgis Dažniausiai naudojamos specifikacijos Nitrilo gumos tarpiklis -20 ℃ ~ 110 ℃ PN <= 16mpa="" dn15="" ~="" dn400="" vitono="" tarpiklis="" -20="" ℃="" ~="" 200="" ℃="" pn=""><= 16mpa="" dn15="" ~="" dn400="" natūrali="" guminė="" tarpinė="" -50="" ℃="" ~="" 80="" ℃="" pn=""><= 16mpa="" dn15="" ~="" dn400="" neopreno="" tarpiklis="" -20="" ℃="" ~="" 100="" ℃="">

Batai Guminiai Vieni

Produkto pavadinimas Naudojimo temperatūra Slėgis dažniausiai naudojamas specifikacijas

Nitrilo gumos tarpiklis -20 ℃ ~ 110 ℃ PN <= 16mpa="" dn15="" ~="">


Viton Gasket-20 ℃ ~ 200 ℃ PN <= 16mpa="" dn15="" ~="">


Natūralios guminės tarpinės -50 ℃ ~ 80 ℃ PN <= 16mpa="" dn15="" ~="">


Neopreno tarpinė -20 ℃ ~ 100 ℃ PN <= 16mpa="" dn15="" ~="">


EPDM tarpinė -57 ℃ ~ 176 slėgis <2.5mpa dn15="" ~="">


Silikoninės gumos tarpiklis -100 ℃ ~ 300 ℃ slėgis <3.0mpa dn15="" ~="">

Batai Gurtas Vienintelės žinios

Iš kalbančios medžiagos pagrindiniai produktai yra guminiai paminkštinimai: silikoniniai kilimėliai, nitrilo gumos trinkelės, fluoro guminiai kilimėliai, kiti guminiai trinkelės. Gumos tarpiklis su aliejumi, rūgštimi, šiluma, anti-senėjimo savybėmis gali būti tiesiogiai supjaustytas į įvairias tarpiklių formas, plačiai naudojamas medicinoje, elektronikoje, chemikaluose, antistatikuose, antipirenuose, maiste ir kitose pramonės šakose.


Silikoninė guma

Atsparumas atsparumui aukštai ir žemai temperatūrai, esant temperatūrai -70 ℃ - + 260 ° C, siekiant išlaikyti gerą elastingumą, atsparumas ozonui, atmosferos poveikis turėtų būti naudojamas kaip terminis mechaninis sandariklio tarpiklis. Netoksiškas gali būti pagamintas iš šilumos izoliacijos, izoliacinių gaminių ir medicinos gumos gaminių. Tuo pat metu su vandeniu, antipirenais, aukštos temperatūros, laidžios, atsparios nusidėvėjimui, alyvos ir kitų puikių rezultatų, plačiai naudojamas mašinose, elektronikos, santechnikos ir kitose pramonės šakose.


Nitrilinė guma

NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) yra butadieno ir akrilonitrilo kopolimeras emulsijos polimerizacijos būdu, žinomas dėl puikus atsparumo aliejumi, bet taip pat turi gerą atsparumą dilimui, atsparumą senėjimui ir oro sandarumą. Taigi plačiai naudojama gumos pramonei.


fluorūgštis

Atsparus aukštai temperatūrai gali būti -20 ℃ - + 200 ℃ aplinkoje, atsparus stipriems oksidatoriams, aliejui, rūgščiai ir šarmams. Paprastai naudojama aukštos temperatūros, aukštos vakuumo ir aukšto slėgio aplinkoje, bet taip pat tinka naftos aplinkai, plačiai naudojama naftos, chemijos, aviacijos, aviacijos ir kitų departamentų.


kita

Neoprenas, [2] natūralus kaučiukas, EPDM, akrilas ir kita speciali guma. Su aliejumi, rūgštimi, šarmais, atsparumu dilimui, aukšta temperatūra, žema temperatūra ir kitomis savybėmis.


Hot Tags: avalynė guminis padas, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, pritaikyti, maža kaina, pigūs, birūs
Tyrimo