Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Batų padų medžiaga

Batų padų medžiaga

Batų padų medžiaga DUK 1. Ar esate fabrikas ar prekybos įmonė? Mes esame gaminių iš guminių lakštų gaminių, todėl būtų galima garantuoti kainas ir pristatymo laiką. 2.Kaip jūsų gamykla įsikūrusi? Kaip aš galėčiau aplankyti? Mūsų gamykla įsikūrusi Gongguan City, Guangdong Province, China. Visi mūsų ...

Batų pado medžiaga

DUK

1. Ar esate gamyklos ar prekybos įmonė?

Mes esame gaminių iš guminių lakštų gaminių, todėl būtų galima garantuoti kainas ir pristatymo laiką.

2.Kaip jūsų gamykla įsikūrusi? Kaip aš galėčiau aplankyti?

Mūsų gamykla įsikūrusi Gongguan City, Guangdong Province, China. Visi mūsų klientai iš namų ar užsienyje yra maloniai kviečiami aplankyti mus!

3. Ar galite padaryti OEM & ODM?

Taip, mes galime atlikti OEM ir ODM produktus. Tai nėra problema.

4.Kaip galiu gauti kai kuriuos pavyzdžius?

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums nemokamus pavyzdžius. Tikimasi, kad nauji klientai sumokės už pristatymo kainą, o šis mokestis bus atimamas iš mokėjimo už oficialų užsakymą.

5.Kaip apie pristatymą?

Mes krauname vieną 20 pėdų konteinerį per 15 dienų, jis bus pakeistas atsižvelgiant į ypatingą padėtį.

6. Ar galite pateikti savo užsakymo bandymo ataskaitą?

Taip, mes galime. Mes galime pateikti bandymų ataskaitą pagal kliento pageidavimus.

7. Mokėjimo terminas:

T / T, L / C, "Western Union", "Paypal", ... ir tt pagal kliento pageidavimą.

Batų pado medžiaga

Oda padalinta į natūralią odą (odą), perdirbtą odą, odą (PU / PVC). Oda yra originali odos galvijų, avių, kiaulių, arklių, elnių ar kitų gyvūnų kūno, po odos gamyklos perdirbimo, pagaminti iš įvairių savybių, stiprumo, jaustis, spalva, modelio odos medžiagų, yra modernus odos gaminiai Reikalinga medžiaga. Dermą paprastai sudaro epidermis (pašalintas), dermis, retikulinis sluoksnis, poodinis (pašalintas) ir pan. Tarp jų odos, ožkų ir kiaulių oda yra žaliava, naudojama trijose pagrindinėse odos rūšyse.


Pirma, oda: oda, pirmasis odos sluoksnis ir skirtumas tarp antrojo aukšto.


①: pirmasis odos sluoksnis reiškia galvijų, avių, kiaulių ir pan. Grūdelius (dermą), oda turi ypatingą natūralų tekstūros poveikį. Importuoti odą vis tiek galima įspausti. Pilna grūdų tešla iš porų dydžio ir tankio, kad būtų galima atskirti, kokios rūšies gyvūninės odos. Yra daug rūšių karvių, pavyzdžiui, geltonosios karvės odos (jautienos odos, karvių karvių odos, karvės odos, bulių odos, nekastruotos bulių odos ir kastruotų bulių odos), buivolų odos, karvės odos, jaukų odos ir karvės odos. Koris yra labiausiai mūsų šalies Shandong, Henan provincijose ir centrinėje Kinijoje ir kitose vietose, tačiau mano odos ištekliai yra menki (Jungtinėse Valstijose, Brazilijoje ir kituose jautienos eksportuotojams labiausiai paplitęs šaltinis). Geltonos odos bifidžo odos poros nei storos ir tankios, smulkių grūdelių plonos formos.


Vandenio buivolų oda storesnė ir labiau atsilaisvinta, viena silpna grūdų bumblė, buivolų oda yra Sichuanas, Jiangxis ir kitos geresnės dalys, tačiau santykinis išteklių trūkumas (daugiau nei Indija, Egiptas ir kiti regionai); avikailis pagrindinis Įskaitant avių odą, ožkų odą, mišrias avis. Avikailių poros yra išsamesnės ir tankesnės linijos, ypač varinių monetų.


Ožkos ir daugiau avalynės, avių ir dar daugiau drabužių. Aviena į Sichuaną, Hubei ir kitas vietas yra geriausia (Australijos gausiausi ištekliai, o Zhang stora oda).


Kiauliniai plaukai dėl plaukų prigimties yra nedideli 3 "formos" pasiskirstymo sauja, labai lengva atskirti kiaulių pašarus, taip pat laukinius kiaulės. Be to, gėlavandenių žuvų (karpių, karpių ir kitų žuvų svogūnų) taip pat yra tokiose vietose kaip stručiai, krokodilai, trumpos nosies krokodilai, driežai, gyvatės, kanopos ir jūros žuvys (rykliai, menkės, ančiuviai, ungurys ir perlinės žuvys ) Žaliavos daryti odą.


Taip pat naudojamas kaip aukščiausios klasės drabužiai su kailio oda, profesionaliai žinomi kaip kailis ar kailiai: lapės oda (sidabrinė lapė, mėlynos lapės oda ir kt.), Vilkų oda, šunų oda, triušienų oda ir brangūs audiniai bei kitos retos Gyvūnų oda ir pan.


Hot Tags: batų pado medžiaga, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, individualizuotos, mažos kainos, pigios, birios
Tyrimo