Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Guminė putplasčio kaina

Guminė putplasčio kaina

Guminė putų folija kaina Žvakidės silikoninė guma yra ideali, lengva pakavimo medžiaga, užtikrinanti aukštą šiluminį stabilumą, gerą šiluminę izoliaciją, izoliaciją, atsparumą drėgmei ir atsparumą smūgiams, ypač dideliuose dažniuose. Įvairūs elektroniniai komponentai, ...

Guminės putos lapo kaina

LY-2014-NEW-(24).jpg

Gumos putų lapo kainos žinios

Putplasčio silikoninė guma yra ideali, lengva pakavimo medžiaga, užtikrinanti aukštą šiluminį stabilumą, gerą šilumos izoliaciją, izoliaciją, atsparumą drėgmei ir atsparumą smūgiams, ypač dideliais dažniais. Įvairūs elektroniniai komponentai, prietaisai, skaitikliai, orlaivių prietaisų ratas gali būti "drėgmės, smūgio" , "trijų apsauginių" apsaugos "korozija". Be to, ji gali būti naudojama kaip užpildymo medžiaga šiluminės izoliacijos sumuštiniams ir plūduriuojančioms medžiagoms bei sandarinimo medžiagoms druskingoje atmosferoje. Putplasčio silikoninė guma medicinoje taip pat gali būti naudojama kaip ortopedinė užpildymo, taisymo ir drabužių medžiaga.


"Dow Corning Corporation" Jungtinėse Amerikos Valstijose, siekdama patenkinti gaisro perdavimo linijų reikalavimus, sukūrė antipireninę RTV silikoninės gumos putų DC3-6548. Ši putplasčio silikoninė guma daugiausia naudojama ugniai atsparioms laidų ir kabelių pralaidumo skylėms (pvz., Skylėms stogams, sienoms, pastatams ir pan.), O ugniai atsparios savybės yra labai geros. Limito deguonies indeksas siekia 39 (didžioji dalis plastiko turi tik 20 ribinę vertę). Galiojimo laikas yra iki 50 metų. Šiuo metu ši antipireninė RTV silikoninė guma buvo plačiai naudojama branduolinėse jėgainėse, kompiuterių centruose, naftos gręžiniuose ir kitose griežtose aplinkos sąlygose arba ypač itin didelėse ugnies vietose.


Hot Tags: guma putų lapo kaina, Kinija, gamykla, tiekėjai, gamintojai, individualizuotos, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo