Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Didelis putplastis vienintelis

Didelis putplastis vienintelis

Aukštas putplastis vienintelis 1. Koks jūsų įmonės gebėjimas? "LiyuYibao" yra profesionalus gumos lakšto gamintojas daugiau nei du dešimtmečius. Bendradarbiauti su įvairiais geriausiais prekių ženklais: ZARA, LEVIS, COLEHAA, DV, CLARK, BANANA, CK ir tt Skirtingi modeliai ir mados dizainas jūsų geriausio pasirinkimo 2 ....

Didelis putplastis vienintelis

1. Koks yra jūsų įmonės gebėjimas?

"LiyuYibao" yra profesionalus gumos lakšto gamintojas daugiau nei du dešimtmečius.

Bendradarbiauti su įvairiais geriausiais prekių ženklais: ZARA, LEVIS, COLEHAA, DV, CLARK, BANANA, CK ir tt

Skirtingi modeliai ir mados dizainas geriausiu pasirinkimu

2. Kas yra gamybos pajėgumai kiekvienais metais?

Kiekvienais metais gaminame daugiau nei 30 tūkst. Kvadratinių metrų guminių gaminių.

3. Kaip gauti kai kuriuos pavyzdžius?

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums nemokamus pavyzdžius. Tikimasi, kad nauji klientai sumokės už pristatymo kainą, šis mokestis bus atimamas iš mokėjimo už oficialų užsakymą.

Sveiki atvykę pirkti dirbtinę odos kaučiuko pynimo lapą vyriškiems batams iš mūsų gamyklos. Mes esame viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje, siūlanti Jums geriausiai parduodamus ir pigius guminius lakštus, pagamintus Kinijoje. Taip pat laukiami didžiuliai individualūs užsakymai su maža kaina.

Aukštos putos dėl vienintelių žinių

Vienintelė medžiagų klasifikacija ir charakteristikos Pagrindinė medžiaga, padas yra padalintas į gumos, PU, ​​PVC, MD, TPR, EVA ir tt.

1, EVA (E etilenas, VA vinilacetatas): daugiau vinilacetato, tuo geresnis elastingumas.


2, guma: padalytas į natūralų audinį, sintetinis dvi, atsparus dilimui, elastingas, sunkus, didelės sąnaudos.


3, TPR (T šiluma, P plastikas, R guma): guminis veikimas, atsparus nusidėvėjimui, mažesnės sąnaudos, tačiau sąlytis su aliejaus tirpikliais paslys.


4, PU: puikus atsparumas dilimui ir pakartotinis lenkimo našumas, geras tepimo stipris ir elastingumas, alyvos, rūgščių, šarmų ir žemos temperatūros veikimas. PU dugno atliekos gali būti automatiškai pablogėjamos, o tai padeda išlaikyti aplinkos apsaugą, reikiamą atsparumą. Poveikis, patvarūs batai tinkamesnis; bet yra gelsvos spalvos, hidrolizė, krekingo, lengvai atsiveria plastikiniai ir kiti dalykai, oro batai, futbolo batai, dažniausiai naudojamos medžiagos. PU bendros pėdos: ADI ir NIKE naudojant šias padais yra nedaug, PU padai yra žemos temperatūros formavimo padais. PU šviesos charakteristikų pabaigoje, bet ne šlapias, susiduria su chemine reakcija po vandens korozijos sluoksnio.


5, PVC: sintetinės dervos, atvyko pabaigoje, dėl ekologinių problemų ir mažiau, oro pagalvių avalynė, futbolo batai, dažniausiai naudojamos medžiagos.


6, MD ("Wylong End"): EVA vienkartinis putų formavimas, geras lankstumas, didelis elastingumas, geresnis šiluminis našumas, bet prastas dilimo atsparumas, aukšti batai paprastai tinka daugiau.


Hot Tags: dideli putplasčiai viengulei, Kinija, gamyklos, tiekėjai, gamintojai, individualizuoti, mažos kainos, pigūs, urmu
Tyrimo