Susisiekite su mumis
Tel: + 86-769-85536565
E-paštas: sales01@liyuyibao.com
Adresas: Nr.15 Shuanglong Kelių, Xiaobian apskritis, Chang'an Miestas Dongguan, Guangdong, Kinija
Namuose > Apie mus

Apie mus

Mūsų istorija

Guangdong Liyu-Yibao Batai Material Co Ltd, anksčiau buvo žinomas kaip Donguanas Liyu gumos lakštais Co, Ltd, garsaus įmonė, turinti aukštos vientisumą, gerą aptarnavimą ir ekonomiška produktų. Tai visiškai priklausanti dukterinė įmonė Liyu Group ", kuri buvo įkurta 2000 metais.

Gruodis., 2011, Liyu ir puikus Taivano finansuojamas enterprises- ty Yibao bendrovė susijungė ir Donguanas Liyu Gumos Products Co, Ltd "buvo pakeistas į Guangdong Liyu-Yibao Batai Material Co., Ltd.


Mūsų įmonė

Guangdong Liyu-Yibao Batai Material Co Ltd, įsikūrusi Chang'an Town, Dongguan su 30 tūkstančių kvadratinių metrų ploto, priklauso gamybos linijų guminis padas numerį, kuris turi gaminti gumos lakštas pajėgumą iki 200 tūkst kvadratinių metrų per mėnesį.

Atsižvelgiant į kliento poreikius orientuotą principą, bendrovė pristato pažangiausias technologijas, įrangą ir žaliavas iš Ispanijos, Vokietijos ir Taivano erdvės ir tt, mokslinius tyrimus ir plėtoti technologijas pagal jos pačios darbuotojai, taip pat priimant valdymo naujoves. Į high-end batų medžiagų rinkoje, mūsų produktai, pavyzdžiui, guminis padas, krepinio vienintelis ir mikrokoriniame putų padu, akumuliuoti puikių pasiekimų atžvilgiu technologija.

Linkime, kad tiek vidaus, tiek užsienio draugų iš įvairių pramonės šakų žingsnį į priekį ir ranka rankon sukurti win-win kartu.


Mūsų produktų

avalynė Aksesuarai

Gumos lakštas ir motina

grindų plytelės

Aukštos Putų lapas, neolite gumos lakštas, krepas lapas


Prekės taikymas

Ladies'shoes padas, Vyriški batai padas, Mada batai padas ir vidpadis, šlepetė padas, vaikų batai Padų, Welt ", kaminai, Visi Guminis padas už batus.


Mūsų sertifikatas

Auditą tiekėją made-in-Kinija SGS.


gamybos įranga

3production linija, 15sets maišymo mašina, 6 rinkiniai Presavimo mašina, 20sets spausdinimo mašina, 3sets Vokietija Roughing mašina


gamybos rinkos

Vidaus rinkoje, Pietryčių Azija, Afrika, Okeanija, Rytų Azija


Mūsų paslaugos

Guangdong Liyu-Yibao Batai Material Co, Ltd "yra daugiau nei 20 metų patirtį verslo linija. Mes bendradarbiaujame su daugeliu geriausių prekinių ženklų, kaip ALDO, ZARA, Clarks, CK, GUCCI ir tt daugelį metų. Linkime, kad tiek vidaus, tiek užsienio draugų iš įvairių pramonės šakų žingsnį į priekį ir ranka rankon ir sukurti win-win kartu.


IMG_3307 (001) .jpg

IMG_3308 (001) .jpg

IMG_3303 (001) .jpg

IMG_3310 (001) .jpg

IMG_3302 (001) .jpg

IMG_3311 (001) .jpg